en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.sk
Ubytovanie v Európe a vo svete   |   Ubytovanie na Slovensku   |   Rezervácia (Log on)
Svet > Rakúsko > Kasten bei Böheimkirchen > Gwörthwirt
Gwörthwirt

Gwörthwirt, Gwörth 3, Kasten bei Böheimkirchen

3072 Kasten bei Böheimkirchen Rakúsko Dolné Rakúsko

Mapa             Zdieľať tento hotel:

Fotoalbum

Kliknite na fotografiu a prezrite si všetky dostupné fotografie ku Gwörthwirt.

Typ ubytovania

Penzión

Vybavenie hotela

Zariadenia pre schôdzky / bankety, Denná tlač, Záhrada, Terasa, Nefajčiarske izby, Detské ihrisko, Kúrenie, Fax / Fotokopírovanie, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Všetky priestory sú nefajčiarske, Vyhradený priestor pre fajčiarov, À la carte reštaurácia, Súkromné parkovisko.

Akceptované kreditné karty

American Express, Maestro, Discover, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB.

Príchod

od 16:00 do 19:00

Odchod

od 07:00 do 10:00

Izby/Izieb

Typ izbyMax. počet osôb Cena
Dvojposteľová izba
Sprchovací kút, TV, Sušič vlasov, WC, Kúpeľňa, Kúrenie, Satelitné kanály, Pohovka, Drevená podlaha / Parkety, Výhľad do záhrady
Dvojlôžková izba s manželskou posteľou
2       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť,
zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!

Kurzový konvertor

Krátky popis hotela

Offering a traditional restaurant, the Gwörthwirt is located in the village of Kasten bei Böheimkirchen at the edge of the Vienna Woods, 22 km from St.Pölten. The garden includes a playground.

The restaurant serves classic Austrian cuisine and is open daily except on Tuesday and Wednesday. In good weather conditions, guests can also dine outside.

All rooms at the Gwörthwirt come with satellite TV, wooden floors, free WiFi, and a bathroom with a shower and a hairdryer. Some rooms have a balcony, and each room offers views of the garden.

A lockable bicycle storage room and free private parking are provided. A shuttle service from and to a train station is available on request.

A supermarket, cafés and restaurants are located in the village centre, 1 km away. Böheimkirchen, which features a public pool, is within 7 km. Vienna is a 40-minute drive away, and Krems an der Donau is a 30-minute drive away.

Komentár

Please note that the restaurant is closed on Tuesdays and Wednesdays.

Late check-in is possible only upon prior confirmation by the property. Contact details are stated in the booking confirmation.

Storno podmienky hotela

Ochrana osobných údajov   Viď info o platobných kartách

- - - - - - - - - -

Zmeniť dátum Gwörthwirt