en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.sk
Ubytovanie v Európe a vo svete   |   Ubytovanie na Slovensku   |   Rezervácia (Log on)
Svet > Rakúsko > Kasten bei Böheimkirchen > Pedro's
Pedro's 4*

Pedro's, Dörfl 19, Kasten bei Böheimkirchen

3072 Kasten bei Böheimkirchen Rakúsko Dolné Rakúsko

Mapa             Zdieľať tento hotel:

Fotoalbum

Kliknite na fotografiu a prezrite si všetky dostupné fotografie ku Pedro's.

Typ ubytovania

Hotel

Vybavenie hotela

Parkovisko, Reštaurácia, Domáce zvieratá povolené, Bar, Sauna, Záhrada, Terasa, Nefajčiarske izby, Rybolov, Rodinné izby, Bezplatné parkovisko, Internet, Pešia turistika, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Parkovanie na mieste, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch.

Akceptované kreditné karty

Maestro, Bankcard, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card.

Príchod

od 17:00 do 21:30

Odchod

od 07:30 do 10:00

Izby/Izieb

Typ izbyMax. počet osôb Cena
Dvojposteľová izba
Minibar, Sprchovací kút, TV, Telefón, Balkón, Bezplatné toaletné potreby, WC, Satelitné kanály, Vaňa alebo sprcha
Dvojlôžková izba Standard
2       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť,
zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!
Suita
Minibar, Sprchovací kút, Vaňa, Telefón, Sušič vlasov, Pracovný stôl, Obývací priestor, Bezplatné toaletné potreby, WC, Kúrenie, Šatňa, Satelitné kanály, Koberec na podlahe, Dodatočné WC, Priechodná izba (y) k dispozícii, TV - LCD / plazmový / s plochou obrazovkou, Pohovka, Budiaci servis, Šatník, Výhľad do záhrady, Výhľad na kopce, Pre alergikov, Čistiace prostriedky, Ďalšia kúpeľňa, Na vyššie poschodia je prístup len schodami
Suita s 2 spálňami
4       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť,
zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!

Kurzový konvertor

Krátky popis hotela

Located in the beautiful foothills of the Alps and only a 10-minute drive from Sankt Pölten, the Hotel Pedro’s has been known for its individual service and the unique Austro-Mediterranean ambience for more than 20 years.

Pedro’s offers a pleasant atmosphere in a lovingly restored palace for recreation seekers, business travellers and gourmets alike. Relaxing hours in a central location await you, with cosy and comfortable rooms, Pedro’s award-winning restaurant, a bar with a fireplace, and the Sweet Lounge. Enjoy complete tranquillity amidst a 30,000 m² park in the Vienna Woods between Vienna and St. Pölten.

Komentár

Please note that breakfast is not available on Sundays.

Storno podmienky hotela

Ochrana osobných údajov   Viď info o platobných kartách

- - - - - - - - - -

Zmeniť dátum Pedro's****