en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.sk
Ubytovanie v Európe a vo svete   |   Ubytovanie na Slovensku   |   Rezervácia (Log on)
Svet > Rakúsko > Kasten bei Böheimkirchen > Pedro's
Pedro's 4*

Pedro's, Dörfl 19, Kasten bei Böheimkirchen

3072 Kasten bei Böheimkirchen Rakúsko Dolné Rakúsko

Mapa             Zdieľať tento hotel:

Fotoalbum

Kliknite na fotografiu a prezrite si všetky dostupné fotografie ku Pedro's.

Typ ubytovania

Hotel

Vybavenie hotela

Reštaurácia, Domáce zvieratá povolené, Bar, Sauna, Záhrada, Terasa, Nefajčiarske izby, Rybolov, Rodinné izby, Pešia turistika, Wi-Fi pripojenie na internet v cene.

Akceptované kreditné karty

Maestro, Bankcard, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card.

Príchod

od 17:00 do 21:30

Odchod

od 07:30 do 10:00

Izby/Izieb

Typ izbyMax. počet osôb Cena
Dvojposteľová izba
Minibar, Sprchovací kút, TV, Telefón, Balkón, Bezplatné toaletné potreby, WC, Satelitné kanály, Vaňa alebo sprcha
Dvojlôžková izba Standard
2       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť,
zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!
Suita
Minibar, Sprchovací kút, Vaňa, Telefón, Sušič vlasov, Pracovný stôl, Obývací priestor, Bezplatné toaletné potreby, WC, Kúrenie, Šatňa, Satelitné kanály, Koberec na podlahe, Dodatočné WC, Priechodná izba (y) k dispozícii, TV - LCD / plazmový / s plochou obrazovkou, Pohovka, Budiaci servis, Šatník, Výhľad do záhrady, Výhľad na kopce, Pre alergikov, Čistiace prostriedky, Ďalšia kúpeľňa, Na vyššie poschodia je prístup len schodami
Suita s 2 spálňami
4       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť,
zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!

Kurzový konvertor

Krátky popis hotela

Located in the beautiful foothills of the Alps and only a 10-minute drive from Sankt Pölten, the Hotel Pedro’s has been known for its individual service and the unique Austro-Mediterranean ambience for more than 20 years.

Pedro’s offers a pleasant atmosphere in a lovingly restored palace for recreation seekers, business travellers and gourmets alike. Relaxing hours in a central location await you, with cosy and comfortable rooms, Pedro’s award-winning restaurant, a bar with a fireplace, and the Sweet Lounge. Enjoy complete tranquillity amidst a 30,000 m² park in the Vienna Woods between Vienna and St. Pölten.

Komentár

Please note that breakfast is not available on Sundays.

Storno podmienky hotela

Ochrana osobných údajov   Viď info o platobných kartách

- - - - - - - - - -

Zmeniť dátum Pedro's****